Junior State Cup 2017 Draw by Time

Round Date Time Field Verse Division
1 17/02/17 (Fri) 8:30 F07 Berkeley Vale Panthers U14 Girls
1 17/02/17 (Fri) 9:00 F16 Port Makos U16 Girls
1 17/02/17 (Fri) 9:00 Stadium Newcastle City Knights U18 Girls
1 17/02/17 (Fri) 9:30 F19 Berkeley Vale Panthers U12 Girls
1 17/02/17 (Fri) 9:30 F07 Muswellbrook Mambas U12 Boys
1 17/02/17 (Fri) 10:00 F19 Peninsula Piranhas U16 Boys
1 17/02/17 (Fri) 10:00 F02 Newcastle City Knights U18 Boys
1 17/02/17 (Fri) 10:30 F25 Berkeley Vale Panthers U10 Boys
2 17/02/17 (Fri) 11:30 F18 Newcastle City Knights U14 Girls
2 17/02/17 (Fri) 12:00 F09 Inverell Kestrals U12 Girls
2 17/02/17 (Fri) 12:00 F13 Orange Thunder U16 Girls
2 17/02/17 (Fri) 12:00 F08 Parkes Pumas U18 Girls
2 17/02/17 (Fri) 12:30 F15 Singleton Storm U12 Boys
2 17/02/17 (Fri) 12:30 F21 Wagga Wagga Vipers U16 Boys
2 17/02/17 (Fri) 13:00 F27 Taree Flames U10 Boys
2 17/02/17 (Fri) 13:00 F08 Central Coast Dolphins U18 Boys
3 17/02/17 (Fri) 14:30 F17 Port Makos U14 Girls
3 17/02/17 (Fri) 15:00 F12 Northern Beaches Renegades U18 Girls
3 17/02/17 (Fri) 15:30 F29 Orange Thunder U10 Boys
3 17/02/17 (Fri) 15:30 F11 Port Makos U12 Boys
3 17/02/17 (Fri) 16:00 F01 Forster Tuncurry Tornadoes U18 Boys
4 17/02/17 (Fri) 16:30 F08 Cronulla Sharks U16 Girls
4 17/02/17 (Fri) 16:30 F06 Hornsby Lions U16 Boys
4 17/02/17 (Fri) 17:30 F01 Mudgee Mudcrabs U12 Girls
4 18/02/17 (Sat) 8:00 F11 Mudgee Mudcrabs U14 Girls
5 18/02/17 (Sat) 8:00 F03 Penrith Panthers U16 Girls
4 18/02/17 (Sat) 8:30 F05 Ballina Bull Sharks U18 Boys
4 18/02/17 (Sat) 9:00 F28 St George Dragons U10 Boys
4 18/02/17 (Sat) 9:00 F07 Forster Tuncurry Tornadoes U18 Girls
4 18/02/17 (Sat) 9:30 F04 Berkeley Vale Panthers U12 Boys
5 18/02/17 (Sat) 9:30 F21 Wests Magpies U16 Boys
5 18/02/17 (Sat) 10:00 F07 Hills Hornets U12 Girls
5 18/02/17 (Sat) 10:30 F10 Inverell Kestrals U14 Girls
5 18/02/17 (Sat) 11:00 F29 Penrith Panthers U10 Boys
5 18/02/17 (Sat) 11:00 F12 Manly Sea Eagles U18 Boys
5 18/02/17 (Sat) 11:30 F11 Wests Magpies U18 Girls
5 18/02/17 (Sat) 12:00 F24 St George Dragons U12 Boys
6 18/02/17 (Sat) 12:00 F17 Hills Hornets U16 Girls
6 18/02/17 (Sat) 12:00 F02 Parkes Pumas U16 Boys
6 18/02/17 (Sat) 13:00 F11 Bankstown Jets U14 Girls
6 18/02/17 (Sat) 13:30 F12 LBM Rangers U18 Boys
6 18/02/17 (Sat) 14:00 F29 Ballina Bull Sharks U10 Boys
6 18/02/17 (Sat) 14:00 F14 Balmain Tigers U12 Girls
6 18/02/17 (Sat) 14:00 F01 Maitland Redbacks U18 Girls
6 18/02/17 (Sat) 14:30 F18 Hills Hornets U12 Boys
7 18/02/17 (Sat) 15:30 F05 Balmain Tigers U14 Girls
7 18/02/17 (Sat) 15:30 F22 Singleton Storm U16 Girls
7 18/02/17 (Sat) 16:00 F18 Macksville Falcons U16 Boys
7 18/02/17 (Sat) 17:00 F28 Peninsula Piranhas U10 Boys
7 18/02/17 (Sat) 17:00 F15 Wagga Wagga Vipers U12 Boys
7 18/02/17 (Sat) 17:00 F12 Wagga Wagga Vipers U18 Girls
7 18/02/17 (Sat) 17:30 F13 Wallsend Wolves U12 Girls
8 18/02/17 (Sat) 17:30 F03 Central Coast Dolphins U16 Girls
9 19/02/17 (Sun) 8:00 F05 Parkes Pumas U16 Girls